| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομα | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Ισχύς κινητήρα | 18.5kW/25HP |
| Αεροπορική παράδοση | 3.2m3/min |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομα | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Ισχύς κινητήρα | 18.5kW/25HP |
| Αεροπορική παράδοση | 3.2m3/min |
| Όνομα προϊόντος | Βιδωτός αεροσυμπιεστής, Μηχανή συμπιεστή αέρα |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Ονομαστική ισχύς | 153 KW |
| Ωριαία ταχύτητα | 2000/1400 σ.α.λ |
| Δυνατότητα δεξαμενών πετρελαίου-αερίου | 30L |
| Όνομα προϊόντος | Βιδωτός αεροσυμπιεστής, Μηχανή συμπιεστή αέρα |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Ονομαστική ισχύς | 153 KW |
| Ωριαία ταχύτητα | 2000/1400 σ.α.λ |
| Δυνατότητα δεξαμενών πετρελαίου-αερίου | 30L |
| Όνομα προϊόντος | Βιδωτός αεροσυμπιεστής, Μηχανή συμπιεστή αέρα |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Ονομαστική ισχύς | 153 KW |
| Ωριαία ταχύτητα | 2000/1400 σ.α.λ |
| Δυνατότητα δεξαμενών πετρελαίου-αερίου | 30L |
| Όνομα προϊόντων | Εγκαταστάσεις γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 92KW |
| Κατανάλωση αέρα | 1836m ³ /min |
| Εφαρμογή | διάτρηση φρεατίων νερού |
| Όνομα | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φορητή πνευματική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |