| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικό |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Δύναμη μηχανών | 5,5 KW |
| Product name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι λατομείο μεταλλείας βράχου τρυπώντας, διάτρηση τρυπών ανατίναξης |
| Τύπος μηχανής | Εξοπλισμός γεώτρησης |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνική τρύπα, υδραυλική τρύπα, |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων DTH, εξοπλισμός εξορυκτικής γεωτρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 306KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| κινητήρα | Γιουτσάι |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 20 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |