| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Σωλήνας τρυπανιών Dia | 64mm |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3M |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Σωλήνας τρυπανιών Dia | 76mm |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Μηχανή | Yuchai |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-140r/min |
| Δύναμη ανύψωσης | 25KN |
| Πίεση εργασίας | 0.7-1.8Mpa |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| χρήση | Μετάλλευμα |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Τύπος δύναμης | Diesel, μηχανή αέρα |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-160r/min |
|---|---|
| Δύναμη ανύψωσης | 50KN |
| Περιστροφική ροπή (Max) | 5500N.m |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Εφαρμογή | rilling λατομείο μεταλλείας βράχου τρυπώντας με τρυπάνι, διάτρηση τρυπών ανατίναξης |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή επίδοση, υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Βάθος διάτρησης | Max.30m |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα | Τοπ εγκατάσταση γεώτρησης τρυπανιών σφυριών |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Εφαρμογή | Γεωτρήσεις βράχου, εξόρυξη μεταλλεύματος, γεώτρηση οπών |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή απόδοση, γρήγορη ταχύτητα λήψης και καλή αντοχή στη φθορά |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα | Τοπ εγκατάσταση γεώτρησης τρυπανιών σφυριών |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Εφαρμογή | Γεωτρήσεις βράχου, εξόρυξη μεταλλεύματος, ορυχείο, γεώτρηση τρυπών |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή απόδοση, γρήγορη ταχύτητα λήψης και καλή αντοχή στη φθορά |