| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Οικοδομές, ενέργεια & μεταλλεία |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη | 206kw |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 168 kw (2200 r/min) |
| Βάθος διάτρησης | Max.150m |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |