| Ονομασία του προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer Drilling Rig, Crawler Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Δύναμη ανύψωσης | 18kN |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Δύναμη (w) | 3.8KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 20-30μ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 50-115 mm |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Εξουσία | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Δύναμη ανύψωσης | 18KN |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Περιστροφική ροπή | 3300N.m |
| Κατανάλωση αέρα | 16m3/min |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλευτική συσκευή γεωτρήσεων, υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων, συσκευή γεωτρήσεων γεωτρήσεων |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλευτική συσκευή γεωτρήσεων, υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων, συσκευή γεωτρήσεων γεωτρήσεων |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |