| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |
| Machine Type | Drilling Tool |
|---|---|
| DRILL BIT | DRILL BIT |
| Product name | DTH Hammer Drill Bit |
| Button shape | Spherical/Ballistic/parabolic/sharp/falt bottons |
| Bit face | Center drop/Flat/convex/concave/double gauge face bits |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Βάρος | 6500kg |
| Σειρά τρυπών | 90200mm |
| Βάθος τρυπών ανώτατο | 50m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Χρήση | Μετάλλευμα |
| Δύναμη (W) | 70KW |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Βάθος τρυπών ανώτατο | 50m |
| Σειρά τρυπών τρυπανιών | 90-200 χιλ. |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90200mm |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Δύναμη (W) | 73.KW |