| Σωλήνας τρυπανιών Dia | 76mm |
|---|---|
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| χρήση | Μετάλλευμα |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Χρήση | Μετάλλευμα |
| Σωλήνας τρυπανιών Dia | 64/76mm |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Όνομα προϊόντων | Μηχανή διατρήσεων DTH |
| Όνομα | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115152mm |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Μεταλλεία, λατομείο, τρύπα φυσήματος διατρήσεων, μεταλλεία και κατασκευή |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90-200mm |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Namer | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Δύναμη κινητήρα | 5,5 KW |
| Ονομασία προϊόντος | dth μηχανή διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, λατομεία, εργοτάξια κατασκευής, κατασκευή θεμελιωδών ορυχείων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115-178 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων DTH, μηχανή γεωτρήσεων ορυχείων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |