| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Κατανάλωση αέρα | 15~17 m3/min |
| Πίεση εργασίας | 1.0-1.7Mpa |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Βάθος διάτρυσης | 10m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90-400mm |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Κατασκευή works  , Ενέργεια & μεταλλεία |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Ονομασία προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |
| Ονομασία του προϊόντος | Στραβή τρυπανιού |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο τρυπανισμού |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Υλικό | Χάλυβα άνθρακα, Καρβίδιο, Χάλυβα υψηλού μαγγανίου, S135, R780 |