| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή για τον οδηγό σωρός, οδηγό σωρού, οδηγό σωρού |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικός οδηγός σωρός, εξοπλισμός οδήγησης σωρού |
| Εφαρμογή | Κατασκευή Ιδρύματος Μηχανικής |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα της γεώτρησης, υδραυλική ρύθμιση, υψηλή απόδοση |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Όνομα Προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Δύναμη (w) | 3.7kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 30 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90-254 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 203-500 χιλιοστά |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 203-500 χιλιοστά |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Κινητήρας | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βάθος Διάτρησης | 36m |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |