| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης πηγαδιών νερού, εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 153 KW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης πηγαδιών νερού, εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 153 KW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης πηγαδιών νερού, εξέδρα γεώτρησης πηγαδιών νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 153 KW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-325 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |