| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Όνομα προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Προαιρετικά αξεσουάρ | Αντλία λάσπης, φυγοκεντρική αντλία, γεννήτρια, αντλία αφρού |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |