| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| κινητήρα | Γιουτσάι |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Βάθος διάτρησης | Max.30m |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Δύναμη | 3KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρυπείας DTH, Μηχανή τρυπείας DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεις,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεις |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Δύναμη (w) | 58kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 500 εκατομμύρια |
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
|---|---|
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
| Engine | Yunnei |
| Power(w) | 73KW |
| Drilling depth | 260m |
| Όνομα Προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| ισχύς (w) | 3.8KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 20-30μ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 50-115 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ηλεκτρονική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων,υδραυλικές εγκαταστάσεις γεωτρήσεων πυρήνων |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βαθμό γεώτρησης | 400m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |