| Όνομα προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yunnei |
| Δύναμη (W) | 60kw |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 180m |
| Ονομασία προϊόντος | dth μηχανή διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, λατομεία, εργοτάξια κατασκευής, κατασκευή θεμελιωδών ορυχείων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115-178 χιλιοστά |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Δύναμη | 194kw |
| Όνομα | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115150mm |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα | Τοπ εγκατάσταση γεώτρησης τρυπανιών σφυριών |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Εφαρμογή | Γεωτρήσεις βράχου, εξόρυξη μεταλλεύματος, ορυχείο, γεώτρηση τρυπών |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή απόδοση, γρήγορη ταχύτητα λήψης και καλή αντοχή στη φθορά |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Ροταριακή συσκευή γεωτρήσεις πυρήνα, συσκευή γεωτρήσεις σήραγγας |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βαθμό γεώτρησης | 400m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Ονομασία προϊόντος | dth μηχανή διατρήσεων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, λατομεία, εργοτάξια, κατασκευή θεμελιωδών ορυχείων, |
| Ονομασία | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115-178 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Διάμετρος τρυπανιών | 60-80mm |
| Βάθος διάτρυσης | 15μ |