| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Γελολογική αναζήτηση |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή σφαίρας σκυροδέματος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπρέιζερ σκυροδέματος, κατασκευή σήραγγας |
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη ηλεκτρικού κινητήρα 37/45KW ((υψηλό υψόμετρο) | 37/45KW ((Υψηλό υψόμετρο) |
| Δύναμη μηχανών diesel | 59KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή οδήγησης σωρός, οδήγηση σωρού, οδήγηση σωρού εδάφους |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικός οδηγοί, οδηγοί βιδών, εξοπλισμός οδήγησης |
| Εφαρμογή | Κατασκευή Ιδρύματος Μηχανικής |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Δύναμη ανύψωσης | 18kN |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Όνομα προϊόντων Μηχανή διατρήσεων | Μηχανή διατρήσεων DTH |
| Όνομα | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115150mm |
| Βάθος διάτρυσης | 30m |
| Όνομα προϊόντων | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικός |
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| όνομα | μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων DTH |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90-200mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 203-500 χιλιοστά |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 6500 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |