| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Βάθος διάτρυσης | 10m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90-400mm |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικό |
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρονική συσκευή τρυπανισμού πυρήνα, Υδραυλική συσκευή τρυπανισμού πυρήνα, Μηχανή τρυπανισμού πυρ |
|---|---|
| Ονομα | Μικρές μονάδες γεωτρήσεις πυρήνα, εξοπλισμός γεωτρήσεις πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων του /water μηχανών |
|---|---|
| Ονομασία | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Τετάρτη | Μηχανή diesel - που οδηγείται |
| Όνομα προϊόντος | Ηλεκτρονική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομα | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων,υδραυλικές εγκαταστάσεις γεωτρήσεων πυρήνων |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | Φ59 ((BQ),Φ75 ((NQ),Φ95 ((HQ) |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεταφορτωτή συσκευή γεωτρήσεις πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Ονομασία του προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων διαμαντιών |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 42 kW |
| Μηχανή | Γιούννεϊ Ιν27 |