| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλευτική συσκευή γεωτρήσεων, υδραυλική συσκευή γεωτρήσεων, συσκευή γεωτρήσεων γεωτρήσεων |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Κινητήρας | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βάθος Διάτρησης | 36m |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | υδραυλική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα | Τοπ εγκατάσταση γεώτρησης τρυπανιών σφυριών |
| Εφαρμογή | Γεωτρήσεις βράχου, εξόρυξη μεταλλεύματος, ορυχείο, γεώτρηση τρυπών |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή απόδοση, γρήγορη ταχύτητα λήψης και καλή αντοχή στη φθορά |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Δύναμη κινητήρα | 4kw |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τύπος δύναμης | Ποηλεκτρική |