| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης,Εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνα,Εγκαταστάσεις γεώτρησης αντίστροφης κυκλοφορί |
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 75 kW |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης,Εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνα,Εγκαταστάσεις γεώτρησης αντίστροφης κυκλοφορί |
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 75 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 75 kW |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 200 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 75 kW |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 200 μέτρα |
| Όνομα προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομα | Μηχανή γεωτρήσεων γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πυρήνων |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Λέξη-κλειδί | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | WEICHAI |
| Type | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 180m |