| Όνομα προϊόντος | Crawler Drilling Rig, Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Εγκατάσταση γεωτρήσεις DTH, ολοκληρωμένο εξοπλισμό γεωτρήσεις |
| Εξουσία | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 28 μ. |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις πυρήνα σήραγγας, εξοπλισμός πυρήνας γεωτρήσεις |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 200μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις πυρήνα σήραγγας, εξοπλισμός πυρήνας γεωτρήσεις |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 200μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 600 μέτρα |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομα | Εγκαταστάσεις γεώτρησης γεωτρήσεων,εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνων |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 200μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Όνομα Προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 180m |