| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων του /water μηχανών |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 92KW |
| Βάθος διάτρυσης | 300M |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | Καλά τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 95kw |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων του /water μηχανών |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 92KW |
| Χρήση | Φρεάτιο νερού |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 300μ |
| Όνομα Προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| Δύναμη (w) | 3.7kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 30 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90-254 mm |
| Ονομασία προϊόντος | Ρήψη Ri |
|---|---|
| Ονομασία | Top Hammer Drilling Rig |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 194kw |
| Δύναμη ανύψωσης | 21KN |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Διάσταση (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Βάρος | 6500kg |
| Σειρά τρυπών | 90200mm |
| Βάθος τρυπών ανώτατο | 50m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Όνομα | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων νερού/εγκαταστάσεις γεώτρησης διατρήσεων βαθιά νερών |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 306KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρυπείας DTH, Μηχανή τρυπείας DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλική συσκευή γεώτρησης, συσκευή γεώτρησης με έλκηθρο, ενσωματωμένη συσκευή γεώτρησης DTH |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |