| Όνομα προϊόντος | τρυπάνι |
|---|---|
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο γεώτρησης |
| Χρήση | Ορυχεία, γεωτρήσεις, εξόρυξη άνθρακα, λατομείο, γεωτρήσεις πετρώματος/εκόρυξη πηγών νερού |
| Τύπος | Σωλήνας τρυπανιών, ράβδος τρυπανιών |
| Εφαρμογή | Λατομείο μαρμάρου, γεώτρηση διαμαντιών, συνδεδεμένο με τρυπάνι βράχου και τρυπάνι βράχου, Εκσκαφέα |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Κλειστή λέξη | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης γεωτρήσεων,εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Γελολογική έρευνα, μηχανή αποκοπής |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Κινητήρας | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βάθος Διάτρησης | 36m |
| Ονομασία του προϊόντος | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων, εγκαταστάσεις γεωτρήσεων πυρήνων, εγκαταστάσεις γεωτρήσεων υδραυλικών πυρή |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Χρήση | δείγμα πυρήνα νερού |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, φορητή, ελαφρύ βάρος |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Εξοπλισμός εξέδρας βαθιάς γεώτρησης |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | εξοπλισμός φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη (W) | 91 KW |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη ανύψωσης | 14 τόνοι |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |