| Όνομα Προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 600 μέτρα |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Γελολογική αναζήτηση |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 168 kw (2200 r/min) |
| Βάθος διάτρησης | Max.150m |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς κινητήρα | 110 kw |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Γωνία περιστροφής περιστροφικού τραπεζιού | 360° |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Η κινητικότητα | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο. | 5000N.M |
| Δύναμη ανύψωσης | 35kn |
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο) | 500N.m |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Η κινητικότητα | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο. | 5000N.M |
| Δύναμη ανύψωσης | 35kn |
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο) | 500N.m |
| Δύναμη | 73.5KW |