| Ονομασία προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Δύναμη (w) | 3.8KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 20-30μ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 50-115 mm |
| Όνομα Προϊόντος | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων αντιολισθητικών αλυσίδων |
|---|---|
| ισχύς (w) | 3.8KW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 20-30μ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 50-115 mm |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 6500 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 13 μ. |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 13 μ. |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Πίεση εργασίας | 32 Mpa |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 15μ |