| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 00,7 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 5.5KW/7.5HP |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 20,65 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 15kw/20hp |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 20,65 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 15kw/20hp |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 20,65 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 15kw/20hp |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής υψηλών βιδών |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Σταθερός συμπυκνωτής αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 41 kW |
| Μάρκα κινητήρα | XICHAI |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 41 kW |
| Μάρκα κινητήρα | XICHAI |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, άνθρακα, μετάλλιο |
| Δυνατότητα | 5 m³/λεπτό-31 m³/λεπτό |