| Όνομα Προϊόντος | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σπάσιμο σκυροδέματος, άνθρακα, |
| Διάρκεια | 580 χιλιοστά |
| Εργασιακή πίεση | 00,40-0,63 Mpa |
| Λέξη-κλειδί | Σφυρί διακόπτη αέρα |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 13 μ. |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| εφαρμογή | Μηχανική Κατασκευή, Θεμέλιο Σωρών, Διάτρηση Βλαστολών, Κατασκευαστικά Έργα, Έργο Εξόρυξης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 15μ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεις, φορητή, γεωλογική μηχανή |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης γεώτρησης νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη ((W) | 118 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
| Κλειστή λέξη | φορητή μηχανή γεωτρήσεων πετρώματος |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-56 χιλιοστά |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Όνομα | Μηχανή γεώτρησης γεώτρησης νερού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | υδραυλικό γεωτρύπανο γεώτρησης νερού |
| Μηχανή | Yunnei |
| Δύναμη (W) | 73KW |
| Βάθος διάτρυσης | 260m |
| Product name | Water Well Drilling Rig,Borehole Drilling Machine /water well drilling rig for Sale |
|---|---|
| Name | Portable Water Well Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Κλειστή λέξη | αντίστροφη εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων κυκλοφορίας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Small Water Well Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Drilling depth | 120m |
| Drilling diameter | 75-300mm |