| Product name | hydraulic core drilling rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων του /water μηχανών |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών υδραγωγικών πηγών,Τρυπών υδραγωγικών πηγών Crawler |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Γελολογική αναζήτηση |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Κινητήρας | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βάθος Διάτρησης | 36m |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Φορητό αντλιακό τρυπάνι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-42 mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, γεωτρήσεις, μεταλλουργία, άνθρακα, σιδηροδρομικές μεταφορές |
| Όνομα Προϊόντος | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σπάσιμο σκυροδέματος, άνθρακα, |
| Διάρκεια | 580 χιλιοστά |
| Εργασιακή πίεση | 00,40-0,63 Mpa |
| Λέξη-κλειδί | Σφυρί διακόπτη αέρα |
| Όνομα προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Εξουσία | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Δύναμη ανύψωσης | 18KN |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |