| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 20,65 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 15kw/20hp |
| Ονομασία προϊόντος | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
|---|---|
| Ονομασία | ηλεκτρικός αεροσυμπιεστής |
| Τετάρτη | 220V/380V |
| Δυνατότητα αέρα | 20,65 m3/min |
| Δύναμη κινητήρα | 15kw/20hp |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, σπάσιμο σκυροδέματος, άνθρακα, |
| Διάρκεια | 580 χιλιοστά |
| Εργασιακή πίεση | 00,40-0,63 Mpa |
| Κλειστή λέξη | Σφυρί διακόπτη αέρα |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, κατασκευή δρόμων, σπάσιμο σκυροδέματος |
| Μέση κατανάλωση αέρα | ≤ 27 L/S |
| Διάρκεια | 575mm |
| Εργασιακή πίεση | 00,50-0,63 Mpa |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Δύναμη | 410 kW |
| Πηγή Ενέργειας | Ντίζελ |
| Κατανάλωση αέρα | 31-29m2/min 36,5-32m2/min |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροπορικά σφυρί |
| Μέση κατανάλωση αέρα | ≤ 28 L/S |
| Εργασιακή πίεση | 00,50-0,63 Mpa |
| Συχνότητα κρούσης | ≥ 16 Hz |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Μεταλλευτικό κομπρέσορα αέρα βίδα,υψηλής πίεσης μηχανή κομπρέσορα αέρα |
| Δύναμη κινητήρα | 221Kw |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | φραγμός 22 |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
|---|---|
| Εφαρμογή | Ορυχεία, κατασκευή δρόμων, σπάσιμο σκυροδέματος |
| Μέση κατανάλωση αέρα | ≤ 27 L/S |
| Διάρκεια | 575mm |
| Εργασιακή πίεση | 00,50-0,63 Mpa |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή οδήγησης σωρός, οδήγηση σωρού, εξοπλισμός οδήγησης σωρού |
|---|---|
| Ονομασία | Υδραυλικός οδηγός σωρός, Στροφικός οδηγός σωρού |
| Εφαρμογή | Κατασκευή Ιδρύματος Μηχανικής |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα πηγή νερού |
| Μέθοδος ψύξης | Και η δύο ψύξη αέρος/ύδατος διαθέσιμη |
| Εφαρμογή | Βρύση νερού |
| Μάρκα κινητήρα | YUCHAI |