| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπιεστήρας αέρα με βίδα εξόρυξης |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Μάρκα κινητήρα | YUCHAI |
| Δύναμη κινητήρα | 191 kw |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 240kw |
| Εκτιμημένη λειτουργούσα πίεση | 10.3 150 bar PSI |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπιεστήρας αέρα με βίδα εξόρυξης |
| Δύναμη κινητήρα | 221Kw |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Εργασιακή πίεση | φραγμός 22 |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |
| Product name | Screw Air Compressor |
|---|---|
| Motor power | 410KW |
| Power Source | Diesel |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Φορητό αντλιακό τρυπάνι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-42 mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, γεωτρήσεις, μεταλλουργία, άνθρακα, σιδηροδρομικές μεταφορές |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |