| Product name | core drilling rig ,Core Drilling Machine,core drilling equipment |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 58kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 500 εκατομμύρια |
| Ονομασία του προϊόντος | Τεχνική συσκευή γεώτρησης για τη δειγματοληψία πυρήνα |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Power type | Diesel |
| Δύναμη (w) | 58kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 500 εκατομμύρια |
| Product name | Hydraulic Core Drilling Rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 58kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 500 εκατομμύρια |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 58kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 500 εκατομμύρια |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Power(w) | 58KW |
| Drilling depth | 500m |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 142 kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | HQ PQ NQ |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 142 kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | HQ PQ NQ |
| Ονομασία του προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 142 kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | HQ PQ NQ |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |