| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού, μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Δύναμη (w) | 132 kW |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Όνομα προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομα | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Ισχύς (w) | 132 kw |
| Βάθος διάτρησης | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος διάτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Χρήση | Μετάλλευμα |
| Δύναμη (w) | 70KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 263kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 176kw |
| Ονομασία του προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμό γεώτρησης | 300500m |
| Όνομα Προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Όνομα | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Μηχανή διαμόρφωσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα, |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος Διάτρησης | 300500m |