| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Product name | Screw Air Compressor,Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw air compressor |
| Power source | AC Power |
| Configuration | Stationary |
| Motor power | 588kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής βιδών diesel |
| Power Source | Diesel |
| Motor power | 410KW |
| Working pressure | 25bar, 34bar |
| Ονομασία προϊόντος | Σφυρί του Jack |
|---|---|
| Ονομασία | Φορητό αντλιακό τρυπάνι |
| Διάμετρος γεώτρησης | 34-42 mm |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 1-6μ |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, γεωτρήσεις, μεταλλουργία, άνθρακα, σιδηροδρομικές μεταφορές |
| Ονομασία προϊόντος | Πνευματικό τρυπάνι βράχου |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροπορικά σφυρί |
| Μέση κατανάλωση αέρα | ≤ 28 L/S |
| Εργασιακή πίεση | 00,50-0,63 Mpa |
| Συχνότητα κρούσης | ≥ 16 Hz |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Στυλ λίπανσης | Λιπασμένα |
| Διαμόρφωση | Στάσιμος |
| Τύπος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
| Δύναμη κινητήρα | 410 kW |
| Product name | Air Compressor Machine |
|---|---|
| Type | Screw |
| Engine brand | Yanmar / Yuchai |
| Power | 35.9KW/36.8KW |
| Pressure | 8bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Όνομα | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Χαρακτηριστικό | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Ορυχείο, πηγάδι νερού, κατασκευές, κλπ. |
| Δύναμη κινητήρα | 162kw |