| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα,Στρογγυλομετρητής αέρα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Μηχανή ντίζελ | YUCHAI |
| Δύναμη κινητήρα | 191 kw |
| Ονομασία προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα με βίδα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Μηχανή ντίζελ | YUCHAI |
| Δύναμη κινητήρα | 191 kw |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 240kw |
| Εκτιμημένη λειτουργούσα πίεση | 10.3 150 bar PSI |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 240kw |
| Εκτιμημένη λειτουργούσα πίεση | 10.3 150 bar PSI |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλοπνευμοσυμπιεστή, ανθρακωρυχείο αέρα συμπιεστή |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα |
| Μέθοδος ψύξης | Ψύξη αέρα ή νερού |
| Δύναμη κινητήρα | 240kw |
| Εκτιμημένη λειτουργούσα πίεση | 10.3 150 bar PSI |
| Ονομασία προϊόντος | βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομασία | Συμπίεσμος αέρα με έλξη συσσωρευτή |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 11 kW / 15 kW / 18,5 kW / 22 kW |
| Εφαρμογή | Πίνακας 1 - Εφαρμογές για την προστασία των ζώων |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός αεροσυμπιεστής |
|---|---|
| Ονομα | Αεροσυμπιεστής εμβόλων |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Ισχύς κινητήρα | 18.5kW/25HP |
| Αεροπορική παράδοση | 3.2m3/min |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Αεροσυμπιεστής υψηλών βιδών |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Στροφική μηχανή συμπίεσης αέρα, μηχανή συμπίεσης αέρα |
|---|---|
| Ονομασία | Σταθερός συμπυκνωτής αέρα με βίδα |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |
| Ονομασία του προϊόντος | Συμπίεση αέρα με βίδα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή συμπίεσης αέρα πηγή νερού |
| Πηγή ενέργειας | Ντίζελ |
| Δύναμη κινητήρα | 294 kw |
| Εργασιακή πίεση | 25 Bar |