| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικό |
| Δύναμη | 4kw |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Δύναμη μηχανών | 5,5 KW |
| Ονομασία | Μηχανή τρύπησης πηγών νερού,Υδραυλική συσκευή τρύπησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Πυρηνική συσκευή γεωτρήσεων υδροπηγών/πυρηνική συσκευή γεωτρήσεων υδροπηγών προς πώληση |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεων, υδραυλική ρύθμιση, φορητό |
| Δύναμη ((W) | 118 kW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 142 kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | HQ PQ NQ |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 92KW |
| Βάθος διάτρυσης | 300M |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 140350mm |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Equipment |
| Power(w) | 85KW |
| Engine | Yunnei |
| Drilling depth | 400m |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | dth μηχανή διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Ορυχεία, λατομεία, εργοτάξια κατασκευής, κατασκευή θεμελιωδών ορυχείων |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115-178 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεις, φορητή, γεωλογική μηχανή |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Εφαρμογή | Μηχανή εκτόξευσης πυρήνων, γεωλογική έρευνα |
| Ονομασία προϊόντος | Κεντρική μηχανή γεωτρήσεων, Μηχανή γεωτρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία | Τεχνική μονάδα γεωτρήσεις έρευνας εδάφους, Τεχνική μονάδα γεωτρήσεις δειγματοληψίας πυρήνα |
| Ειδικότητα | Ασύρματο τηλεχειριστήριο, υψηλή απόδοση γεώτρησης, φορητό |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |