| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 3264mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Δύναμη | 56.5kw |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
|---|---|
| Ονομασία | μηχανή διάτρησης πυρήνα |
| Εφαρμογή | Γελολογική αναζήτηση |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα της γεώτρησης, υδραυλική ρύθμιση, υψηλή απόδοση |
| Τύπος δύναμης | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Οδηγός σωρός, μηχανή οδηγού σωρού, οδηγός ηλιακού σωρού |
|---|---|
| Ονομασία | Φωτοβολταϊκός οδηγός, υδραυλικός οδηγός. |
| Εφαρμογή | Ηλιακή Φωτοβολταϊκή Μηχανική Κατασκευή, Κατασκευή Ιδρύματος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Οδηγός σωρός, οδηγός σωρού, οδηγός σωρού μηχανή |
|---|---|
| Ονομασία | Ηλιακός οδηγός, υδραυλικός οδηγός. |
| Σχήμα | SRP536 |
| Γωνία περιστροφής | 360 μοίρες. |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |
| Ονομασία προϊόντος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 13m |
| Ονομασία προϊόντος | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Διάμετρος γεώτρησης | 100-305 mm |
| Διάμετρος ράβδων τρυπανιών | 50 χιλιοστά |
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων μικρών πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |