| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 13 μ. |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Δύναμη (w) | 110 kW |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 15 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Περιστροφική μηχανή εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Περιστροφικό Γεωτρύπανο Πασσάλων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 153 KW |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Βάθος διάτρησης | Max.30m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 78kw |
| Βάθος διάτρυσης | 10m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90400mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ενισχυτική δύναμη | YUCHAI |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρικής πυρήνα,υδραυλική γεωτρική πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Γεωλογική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, τρυπώντας με τρυπάνι καλά εξοπλισμός |
| Τύπος δύναμης | diesel |
| Δύναμη (W) | 82 KW |
| Βάθος διάτρυσης | 260m |