| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων του /water μηχανών |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών υδραγωγικών πηγών,Τρυπών υδραγωγικών πηγών Crawler |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών, Μηχανή γεωτρήσεις υδροπηγών Crawler |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπήματος πηγών νερού |
| Εφαρμογή | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, γεωργικά φρεάτια άρδευσης |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 306KW |
| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Δύναμη | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη τροφοδοσίας | 12 KN |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Κινητήρας | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βάθος Διάτρησης | 36m |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή σφαίρας σκυροδέματος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπρέιζερ σκυροδέματος, κατασκευή σήραγγας |
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Δύναμη ηλεκτρικού κινητήρα 37/45KW ((υψηλό υψόμετρο) | 37/45KW ((Υψηλό υψόμετρο) |
| Δύναμη μηχανών diesel | 59KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή σφαίρας σκυροδέματος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπρέιζερ σκυροδέματος, κατασκευή σήραγγας |
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη ηλεκτρικού κινητήρα 37/45KW ((υψηλό υψόμετρο) | 37/45KW ((Υψηλό υψόμετρο) |
| Δύναμη μηχανών diesel | 59KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή σφαίρας σκυροδέματος |
|---|---|
| Μηχανή σφαίρας σκυροδέματος | Σπρέιζερ σκυροδέματος, κατασκευή σήραγγας |
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη ηλεκτρικού κινητήρα 37/45KW ((υψηλό υψόμετρο) | 37/45KW ((Υψηλό υψόμετρο) |
| Δύναμη μηχανών diesel | 59KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Σκηνοθεσία γεωτρήσεις |
| Εφαρμογή | Τάυλος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | Yanmar |