| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | Max.30m |
| Διάμετρος γεώτρησης | 90138mm |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνική συσκευή τρυπείας DTH, υδραυλική συσκευή τρυπείας, μηχανή τρυπείας DTH |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 194kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 30 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Κινητήρας | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βάθος Διάτρησης | 36m |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατασκευή γεωτρήσεις με σάκο |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Κινητήρας | 335 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 138-235 χιλιοστά |
| Βάθος Διάτρησης | 36m |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Βάθος διάτρησης | Max.30m |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Βάθος διάτρησης | Max.30m |
| Όνομα προϊόντος | Crawler Drilling Rig, Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Εγκατάσταση γεωτρήσεις DTH, ολοκληρωμένο εξοπλισμό γεωτρήσεις |
| Εξουσία | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 28 μ. |