| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομα | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 4176mm |
| Ονομασία προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 122 kW/142 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 45-102mm, 45-64mm |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή σφαίρας σκυροδέματος |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σπρέιζερ σκυροδέματος, κατασκευή σήραγγας |
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη ηλεκτρικού κινητήρα 37/45KW ((υψηλό υψόμετρο) | 37/45KW ((Υψηλό υψόμετρο) |
| Δύναμη μηχανών diesel | 59KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Σκηνοθεσία γεωτρήσεις |
| Εφαρμογή | Τάυλος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | Yanmar |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Σκηνοθεσία γεωτρήσεις |
| Εφαρμογή | Τάυλος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | Yanmar |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Σκηνοθεσία γεωτρήσεις |
| Εφαρμογή | Τάυλος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | Yanmar |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Δύναμη | 56.5kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | Yanmar |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 3264mm |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Δύναμη | 53KW |