| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια jumbo γεώτρηση εξέδρα |
|---|---|
| Ονομα | Jumbo διάτρηση |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 41-76 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομα | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 4176mm |
| Ονομασία προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 122 kW/142 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 45-102mm, 45-64mm |
| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια jumbo γεώτρηση εξέδρα |
|---|---|
| Ονομα | Jumbo διάτρηση |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 41-76 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Σκηνοθεσία γεωτρήσεις |
| Εφαρμογή | Τάυλος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | Yanmar |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Σκηνοθεσία γεωτρήσεις |
| Εφαρμογή | Τάυλος |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | Yanmar |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | υδραυλική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 132KW/165KW |
| Βάθος διάτρυσης | 500m |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 132KW/165KW |
| Βάθος διάτρυσης | 500m |
| Όνομα προϊόντων | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη (W) | 132KW/165KW |
| Βάθος διάτρυσης | 600m |