| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 20 μέτρα |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | Γιουτσάι |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 20 μέτρα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Όνομα προϊόντος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομα | περιστροφική μηχανή διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφικό Γεωτρύπανο |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 13 μ. |