| Η κινητικότητα | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο. | 5000N.M |
| Δύναμη ανύψωσης | 35kn |
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο) | 500N.m |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Η κινητικότητα | Cylinder+Chain |
|---|---|
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο. | 5000N.M |
| Δύναμη ανύψωσης | 35kn |
| Περιστροφική ροπή (μέγιστο) | 500N.m |
| Δύναμη | 73.5KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 6500 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 6500 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 6500 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 6000*2380*2600mm |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Διάγραμμα σωλήνα τρυπών | 76 χιλιοστά |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3 μέτρα |
| Κινητήρας | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Μηχανή | Σούξι |
| Power type | Diesel,Electric,Air motor |
| Τύπος μηχανής | Εργαλείο διάτρησης |
|---|---|
| τρυπάνι | τρυπάνι |
| Όνομα προϊόντος | Σφυροτρυπάνι DTH |
| Σχήμα κουμπιού | Σφαιρικός/βαλλιστικός/παραβολικός/αιχμηρός/falt κουμπιά |
| Λίγο πρόσωπο | Κεντρική πτώση/επίπεδα/κυρτά/κοίλα/διπλά κομμάτια προσώπου μετρητών |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Χρήση | Μετάλλευμα |
| Δύναμη (W) | 74KW |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90152mm |