| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Διάγραμμα σωλήνα τρυπών | 76 χιλιοστά |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Μηχανή | Σούξι |
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Drill Pipe Dia | 76mm |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Μηχανή | Σούξι |
| Power type | Diesel,Electric,Air motor |
| Σωλήνας τρυπανιών Dia | 76mm |
|---|---|
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| χρήση | Μετάλλευμα |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| χρήση | Μετάλλευμα |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Δύναμη | 78kw |
| Δύναμη ανύψωσης | 25KN |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115152mm |
| Εφαρμόσιμες βιομηχανίες | Κατασκευή works  , Ενέργεια & μεταλλεία |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | υδραυλική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη ανύψωσης | 25KN |
| Όνομα προϊόντων | Μηχάνημα διάτρησης |
| Όνομα | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Τύπος δύναμης | Diesel |