| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Μηχανή | YUCHAI |
| Σκληρότητα βράχου | f=6-20 |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Χρήση | Μετάλλευμα |
| Πίεση εργασίας (φραγμός) | 1.0-2.0Mpa |
|---|---|
| Κατανάλωση αέρα | 11-21m3/min |
| Βάθος διάτρυσης | 50m |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 90152mm |
| Περιστραφείτε την ταχύτητα | 0-160r/min |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115150mm |
| Βάθος διάτρυσης | 30m |
| Όνομα προϊόντων | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 73.5KW |
| Βάθος τρυπών ανώτατο | 50m |
| Σειρά τρυπών τρυπανιών | 90-200 χιλ. |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3m |
| Όνομα | τοποθετημένη φορτηγό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Δύναμη (W) | 153 KW |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη | 206kw |
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι λατομείο μεταλλείας βράχου τρυπώντας, διάτρηση τρυπών ανατίναξης |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη | 206kw |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194kw |
| Ονομασία προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Ονομασία | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Ονομασία | Τοποθετημένη ρυμουλκό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Τοποθετημένη ρυμουλκό εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
| Εφαρμογή | κινητή εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων εγκαταστάσεων γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φρεάτιο δ |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, πολυσύνθετος |
| Μηχανή | Μηχανή diesel |