| Ονομασία προϊόντος | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | 298kw |
| Διάμετρος γεώτρησης | 140-190 mm |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Βάρος | 4500kg |
| Διάσταση (η) | 5500*2050*2200mm |
| Δύναμη (w) | 37KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις DTH,Εγκαταστάσεις γεωτρήσεις Crawler |
|---|---|
| Διάμετρος γεώτρησης | 90300mm |
| Βαθμό γεώτρησης | 50 εκατ. |
| Μηχανή | Yuchai/Weichai/ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Διάγραμμα σωλήνα τρυπών | 76 χιλιοστά |
| Μήκος σωλήνων τρυπανιών | 3 μέτρα |
| Κινητήρας | Γιουτσάι |
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Type | Rotary Drilling Rig |
|---|---|
| Διάγραμμα σωλήνα τρυπών | 76 χιλιοστά |
| Drill Pipe Length | 3m |
| Μηχανή | Σούξι |
| Τύπος ισχύος | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Όνομα προϊόντος | DTH διάτρηση |
|---|---|
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Εξουσία | 194 KW |
| Βάθος διάτρησης | Max.30m |
| Όνομα προϊόντος | Crawler Drilling Rig, Μηχανή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Εγκατάσταση γεωτρήσεις DTH, ολοκληρωμένο εξοπλισμό γεωτρήσεις |
| Εξουσία | 264Kw |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Βάθος διάτρησης | 28 μ. |
| Όνομα προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| όνομα | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Ισχύς (W) | 60kw στις 2200rpm |
| Διάμετρος γεώτρησης | 40-100mm |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| χρήση | Μετάλλευμα |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Δύναμη | 78kw |
| Δύναμη ανύψωσης | 25KN |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Μηχανή | YUCHAI |
| Σκληρότητα βράχου | f=6-20 |
| Τύπος δύναμης | Diesel, ηλεκτρικός, μηχανή αέρα |
| Χρήση | Μετάλλευμα |