| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 194kw |
| Μηχανή | Cummins |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115150mm |
| Βάθος διάτρυσης | 30m |
| Όνομα προϊόντων | Ενσωματωμένος τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Όνομα | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Εφαρμογή | Μεταλλεία, λατομείο, τρύπα φυσήματος διατρήσεων, μεταλλεία και κατασκευή |
| Κατανάλωση αέρα 14-35m3/min | 14-35m3/min |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Μηχανή | Yuchai |
| Δύναμη | 206kw |
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι λατομείο μεταλλείας βράχου τρυπώντας, διάτρηση τρυπών ανατίναξης |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 206kw |
| Μηχανή | Yuchai |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 115152mm |
| Βάθος διάτρυσης | Max.30m |
| Μηχανή | Yuchai |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικό |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Δύναμη μηχανών | 5,5 KW |
| Product name | DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Εφαρμογή | Τρυπώντας με τρυπάνι λατομείο μεταλλείας βράχου τρυπώντας, διάτρηση τρυπών ανατίναξης |
| Τύπος μηχανής | Εξοπλισμός γεώτρησης |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Feature | High Drilling Efficiency,Hydraulic Controlling,High Performance |
| Ονομασία προϊόντος | Τεχνική τρύπα, υδραυλική τρύπα, |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεων, μηχανή γεωτρήσεων DTH, εξοπλισμός εξορυκτικής γεωτρήσεων |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη | 206kw |