| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια jumbo γεώτρηση εξέδρα |
|---|---|
| Ονομα | Jumbo διάτρηση |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 41-76 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Ονομασία | Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων υδραγωγικών πηγών,Τεχνική συσκευή γεωτρήσεων αντίστροφης κυκλοφορίας |
| Δύναμη (w) | 132 kW |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 400-1200 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 105-305mm, 105-400mm, 105-550mm, 105-800mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 263kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 263kw |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 263kw |
| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομα | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 4176mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| κινητήρα | Γιουτσάι |
| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| κινητήρα | Γιουτσάι |
| Ονομασία του προϊόντος | Top Hammer DTH Drilling Rig |
|---|---|
| Ονομασία | Ορυχείο, υδραυλική γεώτρηση |
| Τύπος ισχύος | ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 73.5KW |
| κινητήρα | Γιουτσάι |