| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drill Rig |
| Power type | Diesel |
| Power(w) | 60KW |
| Engine | Yuchai |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια jumbo γεώτρηση εξέδρα |
|---|---|
| Ονομα | Jumbo διάτρηση |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 41-76 χιλιοστά |
| Product name | Water Well Drilling Rig |
|---|---|
| Name | Water Well Drilling Rig Machine |
| Power type | Diesel |
| Engine | Yuchai |
| Power(w) | 60KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεώτρησης πηγών νερού |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Ονομασία | Τιμή μηχανήματος γεώτρησης υδρογεωτρήσεων 200m πνευματικού τρακτέρ |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Δύναμη (w) | Γιούννεϊ 65KW / Κουάντσεϊ 76KW |