| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομα | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 4176mm |
| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια jumbo γεώτρηση εξέδρα |
|---|---|
| Ονομα | Jumbo διάτρηση |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 41-76 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Περιστροφική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Τύνελ, τρύπα εκτόξευσης, ορυχείο, εργασίες κατασκευής |
| Βάθος διάτρυσης | 100m |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Δύναμη | 3KW |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Διάμετρος τρυπανιού | 60-80mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρήσεων πηγών νερού |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή γεωτρήσεις πηγών νερού,Επεξεργασία γεωτρήσεις πηγών νερού |
| Μηχανή | Μηχανή ντίζελ |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 60 kW |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Δύναμη | 3KW |
| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομα | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 4176mm |
| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια jumbo γεώτρηση εξέδρα |
|---|---|
| Ονομα | Jumbo διάτρηση |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 41-76 χιλιοστά |
| Όνομα προϊόντος | Υπόγεια jumbo γεώτρηση εξέδρα |
|---|---|
| Ονομα | Jumbo διάτρηση |
| Τύπος | Περιστροφική εξέδρα γεώτρησης |
| Ισχύς (W) | 66kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 41-76 χιλιοστά |