| Ονομασία προϊόντος | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
|---|---|
| Ονομασία | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
| Τύπος | Ροταριακή συσκευή γεώτρησης |
| Δύναμη (w) | 122 kW/142 kW |
| Διάμετρος γεώτρησης | 45-102mm, 45-64mm |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικό |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα | Τοπ εγκατάσταση γεώτρησης τρυπανιών σφυριών |
| Εφαρμογή | Γεωτρήσεις βράχου, εξόρυξη μεταλλεύματος, ορυχείο, γεώτρηση τρυπών |
| Τύπος δύναμης | Diesel |
| Δύναμη | 179kw |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα | Τοπ εγκατάσταση γεώτρησης τρυπανιών σφυριών |
| Εφαρμογή | Γεωτρήσεις βράχου, εξόρυξη μεταλλεύματος, ορυχείο, γεώτρηση τρυπών |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή απόδοση, γρήγορη ταχύτητα λήψης και καλή αντοχή στη φθορά |
| Όνομα προϊόντων | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Όνομα | Τοπ εγκατάσταση γεώτρησης τρυπανιών σφυριών |
| Τύπος μηχανών | Τρυπώντας με τρυπάνι εξοπλισμός |
| Εφαρμογή | Γεωτρήσεις βράχου, εξόρυξη μεταλλεύματος, ορυχείο, γεώτρηση τρυπών |
| Πλεονέκτημα | Υψηλή απόδοση, γρήγορη ταχύτητα λήψης και καλή αντοχή στη φθορά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Τρυπώντας με τρυπάνι διάμετρος | 80-100mm |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Ειδικότητα | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφριά υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων |
| Δύναμη ανελκυστήρων | 9600N |
| Δύναμη κινητήρα | 4kw |
| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο |
|---|---|
| Υπηρεσία μετά την πώληση | Σε απευθείας σύνδεση υποστήριξη, τηλεοπτική τεχνική υποστήριξη |
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Τύπος δύναμης | Ηλεκτρικό |
| Δύναμη | 4kw |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |
| Ονομασία προϊόντος | dth εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατασκευή τρυπών με κουβά |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα μεταλλείας, άνθρακας, μετάλλευμα, φρεάτιο νερού |
| Διάμετρος τρυπανιών | 60-80mm |
| Βάθος διάτρυσης | 15μ |