| Ονομασία προϊόντος | Γεωτρύπανο γεώτρησης νερού, μηχάνημα γεώτρησης γεωτρήσεων/γεώτρηση γεώτρησης νερού προς πώληση |
|---|---|
| Τύπος | περιστρεφόμενη συσκευή γεώτρησης |
| Μηχανή | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 78kw |
| Βαθμό γεώτρησης | 300μ |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή πυρήνα γεώτρησης, μηχανή πυρήνα γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | υδραυλική μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα, μηχανή τρυπανισμού πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 400μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Όνομα προϊόντος | Μηχανή γεωτρικής πυρήνα,υδραυλική γεωτρική πυρήνα |
|---|---|
| Ονομα | Πυρηνική συσκευή τρυπανισμού πυρήνα,Πυρηνική συσκευή τρυπανισμού πυρήνα |
| τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Βάθος διάτρησης | 200μ |
| Διάμετρος διάτρησης | AQ BQ NQ Επικεφαλής |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή γεωτρικής πυρήνα,υδραυλική γεωτρική πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Γεωλογική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 92KW |
| Βαθμό γεώτρησης | 700m |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Ηχητική τρύπα, τρύπα τρυπών, τρύπα πυρήνα |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη ((W) | 160kW |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωλογική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων πυρήνων |
|---|---|
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Power Type | Diesel |
| Δύναμη (w) | 42 kW |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων μεταλλείας |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Μηχανή | YUCHAI |
| Βαθμό γεώτρησης | 20 μέτρα |
| Όνομα προϊόντων | Εγκαταστάσεις γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού |
|---|---|
| Δύναμη (W) | 92KW |
| Κατανάλωση αέρα | 1836m ³ /min |
| Εφαρμογή | διάτρηση φρεατίων νερού |
| Όνομα | εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων φρεατίων νερού, φορητή πνευματική εγκατάσταση γεώτρησης διατρήσεων |
| Ονομασία προϊόντος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης γεωτρήσεων,εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνων |
| Δύναμη (w) | 74kw |
| Βαθμός γεωτρήσεων | 300 μέτρα |
| Διάμετρος γεώτρησης | 325 χιλιοστά |
| Ονομασία προϊόντος | υδραυλική συσκευή γεώτρησης πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Εγκαταστάσεις γεώτρησης,Εγκαταστάσεις γεώτρησης πυρήνα,Εγκαταστάσεις γεώτρησης αντίστροφης κυκλοφορί |
| Χρήση | Ανθρακωρυχείο, πηγάδι νερού. |
| Τύπος ισχύος | Ντίζελ |
| Δύναμη (w) | 75 kW |