| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Ειδικότητα | Υψηλή απόδοση γεωτρήσεις, φορητή, γεωλογική μηχανή |
| Χρήση | Βρύση νερού, άνθρακα, βρύση νερού. |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Μηχανή τρύπησης πυρήνα,στοιχείο τρύπησης πυρήνα διαμαντιού,στοιχείο τρύπησης υδραυλικού πυρήνα |
|---|---|
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος, ανταγωνιστική τιμή |
| Εφαρμογή | Γελολογική έρευνα, μηχανή αποκοπής |
| Ονομασία | Μηχανή τρυπών,μηχανή τρυπών νερού,πολυλειτουργική υδραυλική μηχανή τρυπών,κεντρική μηχανή τρυπών |
| Τύπος | Μηχανή τρυπείας πυρήνα |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Machine type | Drilling Equipment |
| Πλεονέκτημα | Υψηλής απόδοσης, αυτόματο με σύστημα αλλαγής ράβδου |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα γεωτρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| Ονομασία του προϊόντος | Εγκαταστάσεις γεωτρήσεων DTH |
|---|---|
| Application | Drilling Rock Drilling Mining Quarry,blasting hole drilling |
| Τύπος μηχανής | Εξοπλισμός γεώτρησης |
| Advantage | Automatic With Rod Changing System |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα της γεώτρησης, υδραυλική ρύθμιση, υψηλή απόδοση |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομα | Γεωτρύπανο DTH / Μηχανή Οριζόντιας Κατευθυνόμενης Διάτρησης |
| Ρυθμός κινητήρα | 15 kw |
| Κατανάλωση αέρα | 9-12m/min |
| διάμετρος οπής | 90160mm |
| Product name | hydraulic core drilling rig |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Power Type | Diesel |
| Power(w) | 42kw |
| Engine | Yunnei Yn27 |
| Ονομασία προϊόντος | Μεγάλη συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| Ονομασία | Υπόγεια συσκευή γεωτρήσεων Jumbo |
| Εφαρμογή | Τάμπελοτρυπεία, Βυθότρυψη, Ορυχείο |
| Ειδικότητα | Υψηλή αποδοτικότητα διατρήσεων, υδραυλικός έλεγχος |
| κινητήρα | WEICHAI |
| Type | Core Drilling Rig |
|---|---|
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Usage | Coal,water well.core sample |
| Product name | core drilling rig ,core drilling machine |
|---|---|
| Type | Core Drilling Rig |
| Name | borehole drilling rig,water well drilling machine,core drilling rig |
| Keyword | Reverse Circulation Drilling Rig |
| Power type | Diesel |
| Όνομα προϊόντος | Συσκευή γεώτρησης |
|---|---|
| όνομα | ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΓΕΏΤΡΗΣΗΣ ΔΙΑΤΡΗΣΕΩΝ ΒΡΑΧΟΥ |
| Εφαρμογή | Πρόγραμμα εξόρυξης, άνθρακα, μεταλλεύμα, νερό καλά |
| Χαρακτηριστικό | Υδραυλικός έλεγχος, ελαφρύ βάρος υψηλής απόδοσης γεώτρησης |
| Διάμετρος γεώτρησης | 5080mm |